Koci KONKURS

U nas niby-remont. Wszystko wszędzie, a więc w normie. Na początku roku postanowiliśmy pozwolić naszym książkom dorosnąć i wyprowadzić się na swoje. Ileż można trzymać je w stosach pod ścianami, na parapetach i pod łóżkiem.

Jak na dobrych rodziców przystało, pomagamy im w zdobyciu nowego lokum i przeprowadzce.


Dwa regały już wykończone. My wykończeni chyba bardziej, bo z uwagi na tryb życia regały robimy po nocach. No i przecież wiadomo, że nie kupimy po prostu gotowych, jak normalni, rozsądni ludzie, tylko będziemy konstruować sami, a jeśli już kupimy, to w stanie surowym, żeby chociaż malować i woskować.
A tak na poważnie, to przed nami jeszcze trochę pracy, ale dużą frajdę sprawia nam majsterkowanie, więc kto wie, co jeszcze zmalujemy...Ale... ja w sumie nie o tym.

#KONKURSA o tym, że mam dla Was 5 kocich notesów z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Kota! Notesy są od Wydawnictwa EMG, które już po raz czwarty organizuje "Dzień Kota w księgarniach" (więcej o wydarzeniu znajdziecie TU). Do obchodów przyłączyły się już takie oto miejsca:

Kraków 
1. Jedynka, ul. Stradomska 16
2. Massolit Books & Cafe ul. Felicjanek 4
3. Księgarnia Pod Globusem ul. Długa 1
4. Bookbook, ul. Krakowska 41
5. Księgarnia Muza II, ul. Królewska 47
6. Storm pl.Matejki - Sklep dla Plastyków nr 4. pl. Matejki 7
7. Storm - Sklep dla Plastyków nr 8. ul. Krakowska 7
8. Jak wam się podoba / Sklep z książkami w Krakowie ul. Stradomska 10
9. Galeria d'Art Naif, ul. Józefa 11

Wrocław 
1. Książnica pod arkadami, ul. Świdnicka 49
2. Tajne Komplety. Prawdziwa księgarnia, a nie sklep z książkami. Przejście Garncarskie 2
3. Księgarnia Hiszpańska Wrocław La Librería Española de Wrocław ul. Szajnochy 5

Warszawa 
1. Kawiarnia-Księgarnia Radio Telewizja ul. Andersa 29
2. Księgarnia Bagatela na Pięterku ul. Bagatela 14
3. Sklep Podróżnika ul. Kaliska 8/10

Poznań 
1. Skład Kulturalny ul. Szamarzewskiego 4/6 

A ja mam dla Was z tej okazji, jak wspomniałam, 5 kocich notesów! I chętnie je rozdam! 
Napiszcie mi tylko proszę, jaki jest Wasz ulubiony koci bohater (książkowy lub filmowy) i dlaczego właśnie on. Czekam na Wasze komentarze tu i na FB [KLIK] od teraz do 16.02 /sobota/ do północy. 

Autorów 5 najciekawszych moim zdaniem wypowiedzi nagrodzę notesem. I coś jeszcze dorzucę oczywiście, wiadomo, od serca! 

Do dzieła!

2 komentarze:

 1. Jako że kociarą jestem nieziemską, to trudno mi wybrać ulubionego kociego bohatera (bo przecież jest i Luna z "Czarodziejek z księżyca", i Behemot Bułhakowa i wiele innych), to wybieram... Chorego Kotka z wierszyka dla dzieci pt. "Chory kotek". A dlaczego tak? Otóż mam małą anegdotkę związaną z moim dzieciństwem, gdy jeszcze z czytaniem nie byłam za bardzo obyta i potrzebowałam nieraz fachowej maminej porady. Uczyłam się literki za literką, potrafiłam już kilka ze sobą połączyć, czasem nawet dość składnie mi to szło, aż w końcu natrafiłam na małą książeczkę z "kartonu" i coś mi nie grało. Ktoś tam zrobił błąd! Jak to c-hory? Przecież mówimy "hory", więc jak można było zrobić taki błąd...? Dumna z tego, że znalazłam w wieku około 5 lat błąd w książeczce, poszłam opowiedzieć o tym mojej mamie. Ona wtedy wytłumaczyła mi, czym są... dwuznaki. Jak widać, wiele zawdzięczam Choremu Kotkowi. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepiękna historia! Notes należy się bez dwóch zdań! :D Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i poproszę o adres na pelenzlew@gmail.com :D
   Gratulacje!!!

   Pełne wyniki konkursu znajdziesz na FB > https://www.facebook.com/PelenZlew/photos/a.159946824181086.1073741829.158856084290160/971218219720605/?type=3&theater

   Usuń