konkurs: Wyniki

To jest TA chwila! Przepraszam Was, Kochani, że kazałam Wam tak długo czekać, ale dziś Światowy Dzień Książki, a w Olsztynie to podwójne święto – otóż tego dnia obchodzimy urodziny Czytusia, maskotki akcji propagującej czytelnictwo pod hasłem Olsztyn czyta. A tak się składa, że maczam swoje paluszki w tej właśnie akcji i dziś cały dzień biegałam po bibliotekach i pomagałam w zadzianiu się przeróżnych akcji czytelniczych w moim mieście.

Ale, ale… ja tu gadu, gadu, a czas nastał na wyniki.

Ej, Czary, zobacz, są WYNIKI!

Oto zwycięzcy:


I książka, czyli "W butach Valerii" wędruje do 
istoty ukrywającej się pod nickiem Powicher


II książka, czyli "Hiszpański smyczek" wędruje do 
kogoś, kto się nie podpisał, ale zaczytywał kiedyś w „Tajemniczym ogrodzie”


III książka, czyli "Polska - daj się zaskoczyć.Trasy magiczne" wędruje do 
Marlenay

Breloczek książkowy, za ujmujące uzasadnienie wędruje do 
Beaty, która opowiedziała o „Baśniach z dalekich wysp i lądów”, które czytał jej jej dziadek (czego jej bardzo zazdroszczę, bo ja nie miałam okazji poznać żadnego z moich dziadków).

Ale, ale… to nie koniec! 
Ponieważ jesteś Wam bardzo wdzięczna za czas i zaangażowanie, za piękne odpowiedzi i za to, że książki są dla Was ważne, a ponieważ mamy dziś wyjątkowy dzień, postanowiłam i pozostałych nagrodzić drobnymi upominkami.
Trzy pierwsze nagrody oraz breloczek pochodzą od księgareczek z Księgarni Victoria (zdecydowanie warto polubić ich naFacebooku), a reszta pofrunie do was z mojego olsztyńskiego Pełnego Zlewu – spokojnie, to nie będą brudne naczynia.

Aha, jeśli braliście też udział w konkursie na blogu Wiktorii z Przeczytaj mnie, to radzę tam zajrzeć, bo już od dawna czekają wyniki.

Aha po raz drugi… niedługo kolejny konkurs!

!!!
Zwycięzców (to znaczy Was wszystkich) proszę o podesłanie swoich adresów na moją prywatną skrzynkę mailową, znajdziecie ją wzakładce kontakt. Bardzo proszę o podesłanie adresów do poniedziałku (27.04)... no wtorku (28.04)!

A teraz uciekam świętować tę ostatnie godziny Światowego Dnia Książki w zaciszu mojego małego świata, a Wam, Kochani życzę, wspaniałych czytelniczych przygód i przyjemności czytania w odpowiedniej do szczęścia dawce.

PS juczek – sasasa, Tobie niespodziankę mam nadzieję wręczyć osobiście ;) Liczę, że jak będziemy się z Wiktorią szlajać po Targach, zdołasz nas spostrzec i zakrzyknąć: hej, Dziewczyny! To ja!
4 komentarze: