konkurs: wygraj Gniew


Uwaga! Konkurs również na Facebook/PełenZlew >>> O TU Ze wszystkich odpowiedzi wybiorę jedną, której autor zostanie nagrodzony książką.

Gotowi? To zaczynamy! Jeśli są wśród Was tacy, którzy marzą, by stać się właścicielami "Gniewu" z autografem Zygmunta Miłoszewskiego, to ta zabawa ktoś z Was uszczęśliwi ;) A teraz zadanie... Ponieważ nagroda jest cenna, zadanie nie będzie należało do najłatwiejszych, ale mam nadzieję, że znajdą się odważni, by podjąć wyzwanie. 

Opowiedz mi proszę o Twoim sposobie na opanowanie gniewu, zdenerwowania, wstydu, na pokonanie nieśmiałości, na okiełznanie emocji, które czasem paraliżują i sprawienie, by motywowały.

Na Wasze odpowiedzi czekam do 23.01.2015 (do godz. 15:00). To zaczynamy! 

3 komentarze:

  1. Kiedy ogarnia mnie złość i wściekłość, mało rozsądnych słów do mnie trafia. Jestem zaślepiona, niczym uliczka ciemną nocą, z której nie ma wyjścia, a za mną czai się zło. Wśród mrocznych cieni poruszają się dwa, niezwykle zwinne i szybkie w swoich ruchach. Kiedy już mam nadzieję, że ukrócą me męki, rozrywając na strzępy, rzucają się ze swoimi wywalonymi jęzorami, ślinią mi twarz, ręce i stopy, zalewają ogromem radości i uwielbienia! Tak, to moje dwie psice ukochane zdejmują ze mnie zaklęcia złych uczuć. Wraz z nimi stoją niezłomni rycerze, podający ramiona wsparcia - mąż i syn. Ich uśmiechy są balsamem na sponiewieraną duszę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie teraz dopadł mnie gniew. Jak świetnie się składa, że jest tematem konkursu. Chętnie poczytam jak inni sobie z nim radzą. Bo ja wcale.Gniew to jedno z niewielu zjawisk, nad którym nie panuję. A jakże wielki ma wpływ na moje dziś i jutro. Rozgniewana krzyczę, miażdżę słowami, nie potrafię się zatrzymać. Potem przepraszam i jest mi przykro. I schodzi powietrze. Heh, może właśnie odpowiedziałam sobie na konkursowe pytanie? Być może to jest mój sposób na opanowanie gniewu -NIEOPANOWANIE? Pozwalam mu rozedrzeć mnie wewnętrznie, doprowadzić do łez, rozbuchać myśli i słowa do czerwoności by szybko ustąpił miejsca o wiele wyższym emocjom...

    OdpowiedzUsuń
  3. Czas na publikowanie konkursowych komentarzy dobiegł końca   A wyniki już jutro! O 15:00 ;)

    OdpowiedzUsuń