konkurs: Książki wędrują do...

No tak, wiedziałam, że tak właśnie będzie - wybór był wyjątkowo trudny. Z pokora skłaniam przed Wami głowę - przed Waszą kreatywnością, Waszymi zainteresowaniami! Jesteście fantastyczni i to, że możemy się spotkać choćby i wirtualnie, trochę nawet magicznie, bo w słowie. 


W każdy razie, odpowiedzi na moje zadanie postawione we wpisie sprzed ponad tygodnia, który znajdziecie TU, było dużo, i to nie takie zwykłe dużo, ale dużo więcej niż się spodziewałam! Dziękuję! Bo dla mnie to niesamowita motywacja i dowód, że gdzieś tam jesteście, nie raz na drugim końcu kraju, a innym razem w tym samym mieście (może nawet mijamy się czasem i nie jesteśmy tego świadomi). Gdybym mogła, obdarowałabym Was wszystkich, ale mam ograniczoną ilość książek tym razem. Co nie zmienia faktu, że:

a) będę Was częściej obdarowywać w nadchodzącym roku (postanowienie, a co, noworoczne)
b) i tak, powiększyłam pulę nagrodzonych (ale o tym niżej)
c) dołożyłam niespodziankę specjalną

A teraz - do rzeczy! Po długich rozważaniach werdykt brzmi następująco...

Kamilla Marciniak, kultur-alnie, Elenkaa _, Anna Potuczko, Asia, D. - do Was powędrują przesyłki od pełnozlewowego Mikołaja. Jak obeznani w matematyce zauważyli, to 6 a nie 5 osób. I owszem, udało mi się jeszcze o jedną książkę poszerzyć pulę nagród. Ale - bo zawsze jest jakieś ale - to nie wszystko. Specjalną niespodziankę wyślę również autorce bloga Zapiski fiszki

Żal mi, że nie mogę Was wszystkich nagrodzić, ale ci, którzy wysłali mi swój adres (za co ślicznie dziękuję) niech będą czujni - w najmniej oczekiwanym momencie skorzystam z niego i również do Waszych drzwi zastuka listonosz z drobiazgiem ode mnie. Teraz już nieco lepiej Was znam, wiem, co lubicie czytać, na jakie książki czekacie. To dla mnie niezwykłe i mam nadzieję, że jeszcze do mnie napiszecie, bo każdy komentarz sprawia, że jeszcze bardziej chcę mi się dla Was pisać. Dlatego też - uwaga, uwaga! Kończąc ten konkurs jednoczenie ogłaszam kolejny, stały. Co miesiąc od teraz, więc i grudzień się wlicza (no proszę, już bierzecie udział w kolejnym konkursie i nic nie musicie więcej robić!), wraz z ostatnim jego dniem, będę wybierała wśród opublikowanych komentarzy ten, który nagrodzę książką specjalnie dla tego kogoś wybraną przeze mnie. 

Myślę, że to będzie fajny sposób, byśmy się lepiej czytelniczo poznali, jak sądzicie? 

A teraz już poproszę osoby wyżej wymienione, jeśli jeszcze nie otrzymałam od kogoś adresu, o wiadomość: pelenzlew@gmail.com, a jeśli otrzymałam, a macie ochotę do mnie napisać, będzie mi jeszcze milej!

Aha! I oczywiście, zapraszam na profil bloga Facebook/Pełen zlew - ucieszę się, jeśli mnie polubicie :)


18 komentarzy:

 1. No to gratulacje dla obdarowanych! Bo wiecie, pełnozlewowy Mikołaj jest najcudowniejszy na świecie! Przekonałam się o tym w mikołajki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak rozumiem, prezent świąteczny przypadł do gustu ;) :P Dobrze, dobrze ;) Trzeba już myśleć, o kolejnych rozpieszczaczach :P

   Usuń
 2. Szkoda, że tak późno tu trafiłam. Ale lepiej późno niż później jak to mówią. Dziękuję za wyróżnienie i oczywiście zamierzam zaglądać regularnie :) Miłej niedzieli dla tych obdarowanych, dla nieobdarowanych i dla Ciebie - rzecz jasna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ślicznie :) Życzenia miłej niedzieli bardzo się przydały, zwłaszcza, że dziś i ja i Damian jesteśmy, że tak powiem pociągające :P W sumie poza wyjściem z psem, cały dzień byliśmy zabunkrowani w domu :P Ale już nam lepiej :) PS Też się cieszę, że tu trafiłaś :D

   Usuń
 3. O rety pierwszy raz w życiu coś wygrałam ! :) ale super:) cudnie dzień się zaczął :) dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawdę? Tym bardziej się cieszę, że to właśnie u mnie :D W przyszłym tygodniu będę rozsyłała paczuszki :D

   Usuń
 4. Bardzo dziękuję za wyróżnienie w konkursie i wspaniałą zabawę. Pozdrawiam z zimnego Śląska :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Olsztyn dziś nie taki zimny, ale też pozdrawia :D Ależ proszę bardzo! Zdecydowanie się należało wyróżnienie!

   Usuń
 5. Gratuluję obdarowanym i czekam na zdjęcia Waszych prezentów-niespodzianek, bo jest bardzo ciekawa co w nich się znalazło ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O widzisz, i to jest bardzo trafna uwaga! To ja też będę z Tobą czekać :) W przyszłym tygodniu rozsyłam, więc pewnie dopiero za jakiś czas dojdą do adresatów, ale czekać już warto zacząć :)

   Usuń
 6. Gratulacje dla Szczęśliwców :-)
  Pozdrowienia z zajęć - już czuję się mądrzejsza :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) :) :) Cichutko Ci szepnę, że w najbliższym czasie jeszcze będzie się sporo działo konkursowo ;) Pewnie już jesteś po zajęciach, więc dobrego wieczoru! Uściski!

   Usuń
 7. Ojej, czuję się wyróżniona! Nie spodziewałam się w ogóle nagrody... teraz niecierpliwie na nią czekam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Tym bardziej się cieszę! Przesyłki pewnie dotrą do Was w przyszłym tygodniu :) Ciekawi mnie, czy trafię w Wasze gusta :)

   Usuń
 8. Dziękuję i zazdroszczę białego kota!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :D Jak na moja kicię patrzę, to prawdę mówiąc, czasem sama sobie zazdroszczę, że znalazła właśnie mnie :)

   Usuń
 9. Bardzo szczodry Mikołaj :) Gratuluję zwycięzcom! :)

  OdpowiedzUsuń