konkurs: Wygraj książkę Grahama Mastertona z autografem


I nastał CZAS. Tak. To dziś. Dwie książki Grahama Mastertona czekają na Was w moim małym mieszkanku. A skoro są dwie, to będą też dwie konkurencje. Ha! Nie będzie łatwo :P Ale wierzę, że poradzicie sobie świetnie! :)

Konkurencja pierwsza:

Na blogu pod notą z ½ wywiadu w komentarzu napisz... jakie pytanie i jakiemu pisarzowi/jakiej pisarce (wasi ulubieni a może tacy, których prozy nie cierpicie, współcześni, dawni, znani bądź nie… możecie sami wybrać komu chcecie zadać pytanie) chciałbyś/chciałabyś zadać i dlaczego. 

Najciekawsze pytanie zostanie nagrodzone książką z autografem. 

Przypominam, że cały wywiad możecie przeczytać na portalu Gazety Turystycznej Warmii i Mazur o TU. A drugą 1/2 wywiadu znajdziecie na blogu Wiktorii z Przeczytaj mnie o TU. A z nieoficjalnych, acz godnych zaufania źródeł wiem, że i na Przeczytaj mnie niedługo będzie konkurs z tak samo cennymi nagrodami, więc warto tam zajrzeć przy okazji szukania weny do kolejnego zadania, bo wena się Wam przyda... Przeczytajcie sami...

Konkurencja druga:

Masz do dyspozycji słowa: tajemnica, klucz, restauracja, kamienica
oraz kolaż zdjęć.
Oto i kolaż :)
Daj się zainspirować i stwórz opowieść. Możesz ją zamieścić albo w komentarzu pod tym postem albo pod wydarzeniem na profilu Facebook/Pełen zlew: Wygraj książkę Grahama Mastertona z autografem

Konkurs trwa od teraz do 19.05.2014 r. do północy. Wyniki zostaną ogłoszone 21.05.2014 r.

A książki mogę Wam rozdać dzięki uprzejmości Domu Wydawniczego Rebis i oczywiście Grahama Mastertona, który je dla Was podpisał.

Życzę weny! I czekam na Wasze pomysły :)

3 komentarze:

 1. Żaneta Gołombiewska

  Pytanie do Pani Moniki Szwaji - która piszę z taką lekkością siązki, że czyta się w jeden wieczór, tak dla po prawy humoru. Pytanie które bym do niej zadała to skąd czerpie pomysły i jak udaje jej się za każdym razem nawet z niesympatycznymi postaciami książkę napisać, że pojawia się uśmiech na twarzy i chęć sięgnięcia po kolejną książkę jej autorstwa???
  Nie wiem czy to wystarczy ale może :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żanetko, ale pytania powinny być pod postem z wywiadem :) No, ale dla Ciebie zrobię wyjątek ;) :) Jest Ci zaliczone :)

   Usuń
 2. I mamy wyniki! http://www.pelenzlew.blogspot.com/2014/05/kto-otrzyma-ksiazke-z-autografem-mamy.html

  OdpowiedzUsuń