spotkanie autorskie: Piotr Sender


Kto nie był, niech żałuje, a kto był, może odnajdzie się na zdjęciach... Mowa oczywiście o spotkaniu z Piotrem Senderem w Planecie 11, które odbyło się wczoraj (5.04.2014 r.). Ponieważ sporo już pisałam na temat najnowszej powieści Piotra - "Po drugiej stronie cienia", więc dziś tylko przypominam, że recenzję książki znajdziecie TU, a wywiad z Piotrem TU. I zapraszam, bez zbędnych komentarzy do obejrzenia migawek foto ze spotkania i... No właśnie. Bo co też robi pisarz po spotkaniu autorskim? 

Jeśli jest to akurat Piotr Sender, to razem z nami zwiedza ponad stuletni strych pewnej olsztyńskiej kamienicy i poddaje się naszym zapędom fotograficznym. Rezultaty sesji zapewne zobaczycie niedługo, a póki co... tuż pod zdjęciami ze spotkania, kilka migawek zza kulis sesji... Kto zgadnie, gdzie robiliśmy zdjęcia? I, przede wszystkim, jak Wam się podoba nasza fotograficzna wersja Olsztyna po drugiej stronie cienia? Bardzo jestem ciekawa...   

Kilka zdjęć ze spotkania... (pozdrowienia również dla Oliwii z Kufra z niespodziankami)

Czas więc by uchylić rąbka tajemnicy... co też robi pisarz po spotkaniu autorskim? Jeśli to autor powieści urban fantasy z Olsztynem w tle, to szuka swojego miejsca po drugiej stronie cienia... Zobaczcie sami... PS Tu kolaże, a na Facebook/Pelen zlew znajdziecie więcej zdjęć obrazujących nasze poczynania fotograficzno-literackie na ponad stuletnim strychu pewnej kamienicy...
Więcej zdjęć na Facebook/Pelen zlew


5 komentarzy:

 1. O jestem i ja na zdjęciu:)
  To było bardzo miłe spotkanie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O! I widzę, że też prowadzisz bloga :) I znajomy tytuł na stosiku :) Będę zaglądać i czytać!

   Usuń
 2. W temacie instarelacji prosto ze spotkań autorskich polecam się na przyszłość :D

  A zdjęcia z Planety... i te drugie [tak obstawiam drogą dedukcji] z takiego jednego kamienicowego strychu przy ul. Mickiewicza :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będę pamiętała :) A co tam w kuferku?

   Usuń
  2. Liebster odpowiedziany, ale nie mam swoich pytań jeszcze. Do tego 4 przepisy czekają cierpliwie aż znajdę chwilę żeby je opublikować i do tego czytam i mam w głowie szkice dwóch recenzji.
   Czyli jak zawsze w kuferku się dzieje :D

   Usuń